ILET & Schooling Group ile İşbirliğimiz Başladı!

image17

Ilet & Schooling  Group SNC merkezi Belçika da bulunan 2003 yılından bu yana,  tüm dünyada disiplinler arası yaklaşıma dayalı olarak öğretmenlere ustalıkla hazırlanmış, sınıfa uygulanabilir kurslar sağlayan ,profesyonel gelişimde lider bir kurluştur. Ayrıca, ILET & Schooling Group farklı araştırma, proje ve değerlendirici gruplarca da çok güvenilir bir üyedir. Belçika merkezli ve tüm Avrupa'da, İsveç, Finlandiya, Almanya, İsviçre, İtalya ve İskoçya'da şubeleri bulunan,  ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda dünya çapında hizmet veren bir kuruluştur.

Daha fazla detay için aşağıdaki linki için tıklayınız


WEBA ROADSHOW SWITZERLAND 2019

image18

WEBA ZURICH 2019 YURT DIŞI EĞİTİM ÇALIŞTAYI VE IMI (INTERNATIONAL MANAGEMENT INSTITUTE) ZİYARETİ

İsviçre de düzenlenen Weba Zürih 2019 Yurt Dışı Eğitim Çalıştayına katıldık.

Tüm dünyadan yurt dışı eğitimi için gelen üniversite temsilcileri, dil okulu ve yaz okulu temsilcileri ve lise temsilcileri ile görüştük ve eğitim aldık.

Ayrıca İsviçre Luzern de  bulunan IMI (International Management Institute Switzerland ın misafiri olarak kampüs gezisine ve eğitimlere katıldık.

CANADA PARTNERSHIP FORUM ISTANBUL

image19

Canada  Partnership Forum İstanbul 8 Mart 2019 da Çırağan Sarayında gerçekleşti.

İLAC International Language  Academy of Canada tarafından düzenlenen foruma Kanada dan gelen seçkin üniversitelerin  temsilcileri Kanada da eğitim ve  üniversiteleri ili ilgili bilinmesi gerekenleri anlattılar. Biz de Türkiye yetkilisi olarak oradaydık.

STUDY EXPO İSTANBUL

image22

17-18 Kasım 2018 de İstanbulda gerçekleşen  Study Expo Uluslararası Eğitim fuarına katıldık. 

IEFT İSTANBUL

image26

IEFT International Education Fairs of Turkey 22-28 Ekim tarihlerinde Türkiye de gerçekleşti.25 ülke den 200 okul bu fuardaydı.