ILAC YOUNG ADULT PROGRAMME

Bireysel olarak kayıt yaptıracağınız Young Adult programları ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

ILAC INTERNATIONAL LANUAGE ACADEMY OF CANADA

image18

ILAC TORONTO DİL OKULU


ILAC Canada'da lider ve dünyada da en başarılı dil okullarından birisidir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle Kanada'nın 1. sınıf okullarından biridir. Son 5 yıldır üst üste Kuzey Amerika'nın en iyi okulu ödülünü almıştır.Verdiği İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrenci danışmanlık hizmetleriyle de oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  

            ILAC Toronto Dil Okulu, yüksek standarlardaki eğitim ve hizmet kalitesiyle Kanada'nın en önemli butik dil okullarından birisidir. Okul Yorkville civarında şehir merkezinde yer almakta; şehrin en büyük kütüphanesine ve University of Toronto’ya yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Dünyanın en büyük caddesi olan Yonge Caddesi, bir çok restoran, kafeterya, bar, spor salonu, mağaza vb. olanaklar okula çok yakındır. 24 saat toplu taşımanın hizmet sağladığı ve büyük bir metro ağıyla bağlantılı ideal bir lokasyonda yer almaktadır.

Sıcakkanlı ve yardımsever personel ile birlikte öğrencilerinin kendilerini evinde hissederek hedeflerine ulaşması yolunda daima en iyi desteği vermek konusunda titizce çalışmaktadır.  Derslerin yanında konserler, spor aktiviteleri ve kamp gibi heyecanlı aktivitelerle öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmaktadır.

ILAC VANCOUVER DİL OKULU

ILAC İngilizce Dil Okulu, Vancouver kampüsü Kanada'nın en çok İngilizce konuşulan ikinci şehrinin merkezindedir. Restaurant, cafe ve barlara yürüme mesafesinde ve büyük bir ulaşım ağına sahip olan bir bölgededir.

Kanada’da ki en ılıman iklime sahip,eşsiz doğası ile bir liman kenti Vancouver’daki ILAC okulu 2005 yılında açılmıştır.Şehir merkezinin ortasındaki modern binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. 73 sınıf ve 100 adet bilgisayar mevcuttur. Okul yetkili TOEFL IBT merkezidir ve dil laboratuarında TOEFL sınavına hazırlayıcı bilgisayar programı mevcuttur. Ayrıca öğrenciler için çeşitli sosyal etkinlikler içeren programlar düzenlenir.

  Sunulan Programlar: